Regulamin konkursu na platformie FACEBOOK - post z dn. 19.05.2017 r. 1
Regulamin konkursu na platformie FACEBOOK - post z dn. 19.05.2017 r.

REGULAMIN KONKURSU organizowanego na FB ( post z dnia 19 maja 2017 r.)

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkurs jest organizowany pod nazwą "KAWA I WIOSNA ".

2. Organizatorem i fundatorem nagród w konkursie jest firma Włoskie Kawy zarejestrowana pod adresem ul.Piastów Śląskich 29/12, 01-494 Warszawa.

& 2 Uczestnicy

1) Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.

2) W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy Włoskie Kawy oraz członkowie najbliższej rodziny pracowników tej firmy.

& 3 Warunki Uczestnictwa

1. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:

a) osoba biorąca udział w Konkursie musi posiadać status Uczestnika zgodnie z § 2 pkt

c)  udostępnić post konkursowy na swojej tablicy ( z ustawieniami publiczne )
d)  zaprosić do konkursu min.7 znajomych z FB
e) w komentarzu pod zdjęciem wstawić informację ,która z nagród jest dla Was najbardziej atrakcyjna :-) ?

& 4 Nagroda

1) Nagrodą w Konkursie jest:

zestaw mielonych kaw od włoskich palarni New York Caffe ( czekoladowa Gusto Soave i KARMELOWA , organiczna COLOMBIA od PIANSA CAFFE ), pyszna mleczna czekolada do picia, zielona herbata z jagodami ACAI włoskie ciasteczka cantuccini firmy PAN DUCALE oraz porcelanowy kubeczek z wzorkiem pieska.

 2. Zdobywcą nagrody w Konkursie jest Uczestnik, wyłoniony przez Komisję Konkursową w drodze losowania oraz który spełni pozostałe warunki uczestnictwa w konkursie.

3. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową.

Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga tylko i wyłącznie Organizator konkursu.

4. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej poprzez serwis Facebook lub bloga firmy Włoskie Kawy w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych od zakończenia Konkursu.

5. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, powiadomiony Laureat powinien odpowiedzieć pocztą elektroniczną na adres shop@wloskiekawy.pl w terminie 3 (trzech) dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody.

6. Otrzymana nagroda zostanie wysłana do Laureatów Konkursu na koszt firmy Włoskie Kawy, na adres wskazany przez Laureata, na terenie Polski, w ciągu 10 dni roboczych od przesłania danych przez Laureata.

7. W myśl niniejszego regulaminu, każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za konkurs prowadzony przez firmę Włoskie Kawy.

8. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

§ 5 DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu, adresu konta poczty elektronicznej, numeru tel. kontaktowego niezbędnych do przekazania nagrody.

2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1 ) Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 5 czerwca 2017 roku  na blogu lub na profilu na FB sklepu internetowego www.włoskiekawy.pl

2) Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie www.włoskiekawy.pl

3 ) Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi tylko wtedy, jeśli minimalna liczba uczestników wyniesie 20. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń komisja konkursowa nie przeprowadzi rozstrzygnięcia konkursu.

Komentarze do wpisu (1)

2 czerwca 2017

Liczba uczestników coraz większa :) Powodzenia wszystkim!

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl