Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Odstąpienie od umowy

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY


1. Klient będący jednocześnie Konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni na adres mailowy shop@wloskiekawy.pl. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia mailem o odstąpieniu od umowy i załączenie go do paczki ze zwracanym Produktem.


2. W razie odstąpienia od umowy, Umowa Sprzedaży jest uważana za niezawartą, a Konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.


3. Zwracany Produkty należy dostarczyć na adres: ul. Jana Edmunda Osmańczyka 22/98, 01-494 Warszawa.


4. Sprzedawca dokona zwrotu wartości Produktu wraz z kosztami jego dostawy w kwocie równej najtańszemu sposobowi dostawy oferowanemu przez sklep włoskiekawy.pl chyba, że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

5. Jeżeli Konsument wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

6. Konsument odstępujący od Umowy Sprzedaży, zgodnie z pkt. 1 niniejszego rozdziału, ponosi jedynie koszty odesłania Produktu do Sprzedawcy.


7. Termin czternastodniowy, w którym Konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia w którym Konsument objął Produkt w posiadanie.

8. Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje Klientowi będącemu Konsumentem w odniesieniu do umów, w których Produktem jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do spożycia.

9. Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje Klientowi będącemu Konsumentem w odniesieniu do umów, w których Produktem jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

 

Produkt dnia
Kubek Katie Alice Indigo w róże
Kubek Katie Alice Indigo w róże
36,00 zł
szt.
Zestaw 4 świątecznych kubeczków
Zestaw 4 świątecznych kubeczków
92,00 zł
szt.
Kawiarka elektryczna Bialetti MOKA TIMER 3tz w promocji
Kawiarka elektryczna Bialetti MOKA TIMER 3tz w promocji
519,00 zł 469,00 zł
szt.
Kawa mielona ETIOPIA SIDAMO PIANSA
Kawa mielona ETIOPIA SIDAMO PIANSA
38,00 zł 25,00 zł
szt.
Kawa ziarnista Lavazza Grande Ristorazione 1 kg
Kawa ziarnista Lavazza Grande Ristorazione 1 kg
59,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl